2014-03-20 23:44:48
Nareszcie wiosna !
No i co?! Nareszcie zaczyna się ta nasza ukochana i upragniona przez wszystkich wiosna, dnia dzisiejszego zaczynamy ją nie tylko astrologicznie, ale również zawitała nam na dworze z czego każdy zapewne się cieszy.. Jako studio przypominamy o tym że jest to też czas gdy powolnymi krokami pierwsi miłośnicy "opalania się" zaczną wychodzić na swoje balkony i wygrzewać się na słonku. Prosimy pamiętać o smarowaniu swoich tatuaży filtrami słonecznymi (możliwie jak najmocniejszymi np. 50+) dostępnymi w każdej aptece i sklepie kosmetycznym.

Czytaj więcej
2013-11-05 12:40:28
Newsy Lubuskie
Hmm.. z przyjemnością możemy pochwalić się Wam pewnego rodzaju małym sukcesem publicznym. A mianowicie rozgłosem w śród mediów lokalnych, ku naszemu zdziwieniu już po 2 miesiącach od rozpoczęcia naszej działalności na ternie Nowej Soli odwiedza nas kolejny reporter ciekawy tego miejsca jakim jest nasze studio. Kolejny z kolejnej gazety zadaje te same pytania, skąd zrodził się pomysł na otwarcie studia skoro wcześniej nikt na to nie wpadł ?

Czytaj więcej
2013-09-21 10:59:14
Wielki start !
Po ciężkich zmaganiach z remontem i dostosowaniem lokalu do wymogów sanitarnych studio Think ruszyło! Ku naszemu wielkiemu zdziwieniu od pierwszej godziny po oficjalnym otwarciu studia w poniedziałek drzwi naszej pracowni nie zamykały się, dziękujemy za tak duże zainteresowanie ze strony Nowosolan oraz za pochlebne komentarze odnośnie wystroju studia jak i samego pomysłu na nie, który jak stwierdziło wielu z Was- było potrzebne na terenie Nowej Soli.

Czytaj więcej
2013-09-09 00:57:53
7 dni !
Cześć! Z przyjemnością możemy podzielić się z Wami faktem iż za równy tydzień (16.09.2013) rusza pierwsze w pełni profesjonalne studio tatuażu i piercingu w Nowej Soli... A dzieje się to za przyczyną dużego zainteresowania klientów z tego miasta skarżących się na brak studia w swoim mieście, oraz nie chcących z niego wyjeżdżać by zrobić sobie swój wymarzony wzór tatuażu bądź stylowy kolczyk. Zapraszamy od poniedziałku do soboty w godzinach od 10 do 18 do Pasażu Handlowego przy ulicy Wrocławskiej 2 gdzie mieści się nasze studio !

Czytaj więcej
2013-06-11 14:41:42
Strona thINK nareszcie w sieci !
Witajcie ! Po paru miesiącach ciężkiej i mozolnej pracy, oraz serca które włożyliśmy w naszą domenę po to- by mieć możliwość kontaktu z Wami w szybki oraz profesjonalny sposób UDAŁO NAM SIĘ !!! Strona firmy thINK jest nareszcie dostępna i oddana do Waszej dyspozycji, możemy teraz być w stałym kontakcie mailowym, telefonicznym oraz poprzez FunPage na facebooku. Zapraszamy wszystkich ludzi dobrej woli do współpracy z nami, oraz zapoznania się z naszą (mamy nadzieję) ciekawą i dosyć obszerną ofertą.

Czytaj więcej
2013-06-11 14:36:54
Wielkimi krokami zbliża się lato...
Lato to świetna pora żeby wyjść na plaże bądź nawet do pracy w krótkiej sukience czy koszulce... Prosimy Was ! Miejcie na uwadze Wasze tatuaże jeśli na prawdę chcecie by robiły furorę wśród najbliższego otoczenia, w pracy, wśród znajomych czy na ulicy- dbajcie o nie !! Najprostszą i przez nas polecaną metodą jest przed każdym wyjściem na dwór posmarowanie miejsca wytatuowanego filtrem UV z jak najmniejszą przepuszczalnością światła... Niestety ale tak samo jak czarne spodnie noszone przez wiele lat dzień w dzień tracą swój pierwotny czarny i żywy kolor tak samo tatuaż traci swój blask i czerń za każdym sezonem gdy o nim zapominamy.

Czytaj więcej
1 z 1
Tatuaż to najpopularniejsza forma ozdabiania ciała
znana przez wieki
i stosowana przez wiele plemion oraz religii na
całym globie.
Kolczykowanie oraz nacinianie skóry zapoczątkowano wiele wieków temu i służyło to głównie jako inicjacja młodych mężczyzn wkraczających w dorosłe życie wojowników.